Aragonit v esotérice

Přírodní kameny jsou velmi často používány v esotérice a alternativní medicíně pro své specifické energetické vlastnosti a léčivou sílu.

Jednotlivým polodrahokamům a drahokamům jsou takto připisovány zvláštní účinky, jež pomáhají lidem, kteří je nosí nebo používají v souladu s konkrétními praktikami.

Aragonit je v tomto ohledu považován za kámen ochranářský, který svému majiteli (nositeli) přináší klid, úlevu a relaxaci.

Kromě toho vytváří kámen také atraktivní texturu, která je velmi ceněná v šperkařství, jednak kvůli speciální vlnovkové kresbě, jednak kvůli velmi širokému spektru přirozených barev a odstínů.

Z tromlovaných úlomků aragonitu v odrůdě onyx se tak vyrábí různé šperky (v kombinaci s běžnými i drahými kovy), ale také valounky, korálky, či esotérické pomůcky a sošky.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavých věcech, jako je móda, šperky nebo drahé kameny? Podívejte se na náš blog, kde najdete další informace. Můžete si například přečíst o oděvní společnosti Sinsay nebo Mohito.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram