Připravte se, toto léto bude VEEV a naprosto bez kouře!

Philip Morris uvádí jedinečnou elektronickou cigaretu IQOS VEEV už i na Slovensku.

Společnost Philip Morris International pokračuje v naplňování vize světa bez cigaretového kouře. V těchto dnech rozšířila už i na Slovensku svoji nabídku bezkouřových zařízení o revoluční novinku – elektronickou cigaretu IQOS VEEV. Nabízí tak dospělým kuřákům, kteří nevědí, nebo nechtějí skončit s kouřením cigaret, další bezkouřovou alternativu. Vyvinuta byla na základě dlouholetého vývoje a výzkumu a ve srovnání s klasickými cigaretami je i méně riziková, jelikož produkuje v průměru o více než 95% nižší množství škodlivých chemických látek v porovnání s klasickými cigaretami1. S prvním bezkouřovým zařízením na zahřívání tabáku IQOS se slovenští dospělí kuřáci setkali již před pěti lety a v současnosti je užívá již více než 270 tisíc dospělých uživatelů2. Novinka IQOS VEEV s inteligentní technologií MESH™ je určena uživatelům, kteří upřednostňují zařízení na bázi vapingu.

„Uvedení IQOS VEEV na slovenský trh představuje další významný milník na naší cestě k vytvoření budoucnosti bez cigaretového kouře. Rozšiřuje řadu našich produktů, které díky investicím do vědy a výzkumu vyvíjíme tak, abychom dospělým kuřákům, kteří by jinak pokračovali v kouření klasických cigaret, umožnili vybrat si méně rizikovou alternativu,“ říká Petr Šedivec, generální ředitel Philip Morris Slovakia s.r.o. : „Velmi pozorně nasloucháme požadavkům našich zákazníků. Proto víme, že jedna varianta bezkouřového produktu nedokáže uspokojit potřeby všech. Proto jsem velmi rád, že nejpokrokovější řešení v segmentu vapingu a elektronických cigaret přichází už i na Slovensko. Jsem přesvědčen, že značka IQOS, která si u nás během uplynulých pěti let dokázala získat důvěru již stovek tisíc uživatelů, dokáže oslovit ještě širší okruh dospělých kuřáků. Za uplynulé dny si zařízení IQOS VEEV našlo důvěru u téměř 5 000 spotřebitelů.“

Revoluční novinka IQOS VEEV
IQOS VEEV byl navržen ve Švýcarsku a je výsledkem dlouholetého vědeckého výzkumu a vývoje. Ve srovnání s produktem na zahřívání tabáku IQOS, funguje na principu odpařování e-kapaliny s obsahem nikotinu, a to pomocí inteligentní technologie IQOS VEEV MESH™.

Na rozdíl od tradičního systému knotu a cívky, které používají běžné elektronické cigarety, je nahřívač IQOS VEEV MESH™ v neustálém kontaktu s e-kapalinou v náplni, což uživateli zajišťuje konzistentní chuť. Inteligentní digitální ovladače kontrolují hladinu e-kapaliny a v případě, že příliš klesne, zařízení vypnou. Tato technologie je navržena tak, aby zabránila přehřátí a spálené chuti a zajistila, že zařízení v průměru produkuje o více než 95 procent nižší množství škodlivých chemických látek v porovnání s klasickými cigaretami. IQOS VEEV tak dospělým kuřákům přináší další vysoce kvalitní bezkouřovou alternativu.

Obsah náplní pro IQOS VEEV nelze upravovat, což zabraňuje manipulaci s e-kapalinou a zaručuje tak jejich bezpečnost. Tento uzavřený systém je zároveň bezpečnější oproti elektronickým cigaretám s otevřeným systémem. Ten totiž umožňuje tekutou náplň doplňovat a její obsah si i přizpůsobovat, což může být pro uživatele nebezpečné, jelikož nemusí přesně vědět, co inhaluje. Naopak, do uzavřeného systému u elektronické cigarety IQOS VEEV se vkládají standardizované náplně přímo od výrobce, jejich obsah tedy nelze měnit.

IQOS VEEV se naplno dobije za méně než 35 minut3 a každá jeho 1,5ml náplň vydrží v průměru déle než dva dny4. Doporučená maloobchodní cena zařízení je 19 eur.

Man Holding Vape And Tobacco Cigarette Over Desk

IQOS VEEV byl navržen tak, aby uživateli dokonale padl do ruky. Uživatelé mají navíc k dispozici mobilní aplikaci, která jim umožní přizpůsobit si nastavení zařízení podle svých potřeb. Pomocí aplikace si mohou nastavit například velikost oblaku aerosolu, který zařízení produkuje, vybrat druh vibrace při užívání nebo přístroj uzamknout či zablokovat. Do aplikace se uživatelé dostanou při používání IOS i Android zařízení přes svůj účet ve webové verzi.

Bezkouřová řešení snižují zdravotní rizika
„V současnosti používá náš systém zahřívání tabáku IQOS na celém světě odhadem 18 milionů dospělých uživatelů, z nichž více než 70 % již úplně přestalo kouřit klasické cigarety. Naší ambicí je, aby do roku 2025 přešlo na bezkouřové alternativy alespoň 40 milionů dospělých kuřáků našich značek cigaret, kteří by jinak pokračovali ve kouření,“5 uvádí Petr Šedivec. Pokud jde o slovenské statistiky, kouří přibližně pětina dospělé populace6. A přestože ideálním řešením je, aby kuřáci úplně přestali s užíváním tabáku a nikotinu, zbavit se tohoto návyku ne každý dokáže. Bezkouřové výrobky tak nabízejí dospělým kuřákům klasických cigaret lepší, méně rizikovou alternativu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram